تازه ها

آموزش حسابداری ویژه شرکت ها

آموزش حسابداری یکی از اهداف اصلی شرکت چرتکه در جهت خدمت ویژه شرکت ها به جامعه‌ی کشور عزیزمان ایران می‌باشد. لذا در صدد آن برآمدیم تا به طور روزانه، کلیپ‌های رایگان را تقدیم علاقه‌مندان نماییم. بدون شک فیلم‌های صورت مجازی رایگان حسابداری یکی از ابزار مهم محسوب میشود که به شکلی سیال و به طور عملی به کاربران گرامی میپردازد. این کلیپ ها در صفحه اینستاگرام شرکت منتشر می شود.

آموزش مباحث مهم حسابداری

حسابداری مالی

تسلط حسابدار به امور حقوق و دستمزد اعم از نحوه محاسبه حقوق، اضافه کار، عیدی، سنوات، بیمه و… می باشد که به دلیل به روز شدن و تغییر قوانین و نرخ های اداره کار و سازمان تامین اجتماعی. شرکت چرتکه کیش کلیپ‌های  شامل موارد آموزشی زیر است:

  • آموزش بورس
  • تکنیک های توابع در نرم افزار اکسل
  • مدیریت مالی
  • اظهار نامه نوسی

آموزش مقدماتی تا پیشرفته حسابداری

 آموزش حسابداری دوره های آموزشی به صورت مجازی و آنلاین، توسط استاد میرزازاده با با سابقه بالا، یکی از مهم ترین خواسته های کارفرمایان از حسابداران، تسلط حسابدار به امور حقوق و دستمزد اعم از نحوه محاسبه حقوق، اضافه کار، عیدی، سنوات، بیمه و… می باشد که به دلیل به روز شدن و تغییر قوانین و نرخ های اداره کار و سازمان تامین اجتماعی.

فیلم های آموزشی حسابداری

یکی از مهم ترین خواسته های کارفرمایان از حسابداران، تسلط حسابدار به امور حقوق و دستمزد اعم از نحوه محاسبه حقوق، اضافه کار، عیدی، سنوات، بیمه و… می باشد که به دلیل به روز شدن و تغییر قوانین و نرخ های اداره کار و سازمان تامین اجتماعی، از حسابدار انتظار میرود که علاوه بر تسلط بر امور حقوق و دستمزد، علم خود را همواره به روز کند، در دوره حقوق و دستمزد ویژه بازار کار تمامی سرفصل های یاد شده با توجه به قوانین و مقررات می باشد.

آموزش حسابداری

شرکت چرتکه کیش

(خدمات حسابداری، حسابرسی و مالیاتی)

نوشتن نظر